1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novads

Izsludināts konkurss „Ciblas novada gada cilvēks”

13 oktobris 2017

Ir izsludināts konkurss „Ciblas novada gada cilvēks”. Šī gada oktobrī var pieteikt pretendentus nominācijā „Gada cilvēks”, „Gada jaunietis” un „Mūža ieguldījums”.

Arī šogad Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas pasākumā notiks konkursa ‘’ CIBLAS NOVADA GADA CILVĒKS’’ nominantu godināšana. Pretendentu pieteikumus var iesniegt līdz š.g.03.novembrim (ieskaitot) novada domes kancelejā.

Lai atgādinātu  par pieteikumu iesniegšanas kārtību, pievienojam konkursa NOLIKUMU.

Domes priekšsēdētāja vārdā:Kancelejas vadītāja Ināra Soprāne.

LAD uzsācis platību maksājumu izmaksu

17 oktobris 2017

Lauku atbalsta dienests no vakardienas, 16.oktobra, ir uzsācis izmaksāt Vienotā platības maksājuma un maksājuma par apgabaliem, kuros ir dabas vai citi specifiski ierobežojumi, avansus. Bioloģisko maksājumu avansus dienests sāks izmaksāt no 1.novembra.

Avansa maksājumi šogad lielāks skaits klientu saņems ātrāk. Dienests plāno, ka līdz oktobra beigām tos saņems aptuveni 75 procenti lauksaimnieku (2016.gadā tie bija 63 procenti). Kopumā oktobrī tiks izmaksāta 65 miljoni eiro liela atbalsta summa.

4. novembrī – „OSOKA - 2017”

17 oktobris 2017

Tiek rīkotas tradicionālās makšķerēšanas sacensības spiningošanā „OSOKA - 2017”. Tās notiks 4. novembrī Kurjanovas ezerā (Līdumnieku pagasts, Ciblas novads).

Pulcēšanās Kurjanovas ezera austrumu pusē, Daiņa Romancāna zemes īpašumā. Sacensību dalībnieku reģistrācija sāksies 4. novembrī no plkst. 7:30 līdz plkst. 8:00. Sacensības notiks līdz plkst.13:00.

Lasit talak

Organizējam Skeču parādi Blontos

06 oktobris 2017

Ciblas novada Blontu Tautas nams arī šoruden rīko tradicionālo Skeču parādi, uz kuru tiek aicināti amatierteātri no citiem novadiem.

Starpnovadu amatierteātru skeču parāde

“Vai Tu neaizmirsi, kas ir smaids?”

notiks 4. novembrī plkst. 19.00 Blontu TN.

Pieteikties vēlams līdz 27. oktobrim, sūtot pieteikuma anketas uz uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu Blontu TN amatierteātra vadītājai Vilhelmīnei Orlovskai vai uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Plašāka informācija – pa tālruni 28710494.

Kļūsti par brīvprātīgo Valsts probācijas dienestā!

17 oktobris 2017

Sabiedrības drošība ir svarīga mums visiem. Tas ir kas tāds, pēc kā mēs tiecamies, un veidi, kā to nodrošināt, ir dažādi. Pasaulē arvien izplatītāks kļūst “taisnīguma atjaunošanas” (Restorative Justice) princips un viens no šī principa stūrakmeņiem ir sabiedrības iesaistīšana. Sabiedrība ir līdzatbildīga par drošību – likumpārkāpums nav viena indivīda problēma, tas attiecas uz mums visiem.

Valsts probācijas dienesta Ludzas teritoriālā struktūrvienība aicina pieteikties brīvprātīgos darbā ar probācijas klientiem: brīvprātīgais izlīguma starpnieks; brīvprātīgais līdzgaitnieks.

Lasit talak

No valsts budžeta pilnībā tiks segti pašvaldības infrastruktūrai lietavās nodarītie postījumi

12 oktobris 2017

11. oktobrī Baltinavā notika Latgales plānošanas reģiona attīstības padomes sēde, kurā piedalījās arī Ministru prezidents Māris Kučinskis, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, VAS „Latvijas Valsts ceļi”, Finanšu ministrijas pārstāvji un citas augstas amatpersonas.

Sēdē tika apspriesti reģionam būtiski jautājumi, galveno akcentu liekot uz plūdu seku likvidēšanas pasākumiem Latgalē. Pašvaldību vadītāji tika informēti, ka valdība 2017. gada 10. oktobra Ministru kabineta sēdē piešķīra  2 919 399 eiro pašvaldībām, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar augusta lietavās un plūdos radīto zaudējumu novēršanu. Turklāt atbalsts piešķirt 100% apmērā – saskaņā ar novadu iesniegtajiem pieprasījumiem - tāmēm plūdu radīto postījumu segšanai.

Tādejādi Ciblas novada pašvaldībai no valsts budžeta programmās „Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem” tiks pārskaitīti 91 880 eiro, kas tiks izlietoti, lai segtu izdevumus, kas pašvaldības infrastruktūrai nodarīti minētajās lietavās un plūdos.

Lasit talak

Ciblas novada futbolisti aktīvi spēlē turnīros Rēzeknē

13 oktobris 2017

Pirmo reizi Rēzeknē Eiropas Sporta nedēļas ietvaros bija organizēts "Rēzekne OPEN nakts turnīrs". Tas sākās 29. septembrī plkst. 19.00 un noslēdzās 30. septembrī plkst. 2.00.. Spēles notika Rēzeknes Sporta pārvaldes stadionā dabīgā zālāja laukumā, kas bija mākslīgi apgaismots.

Turnīrā piedalījās 8 komandas no Ludzas, Ciblas, Zilupes, Rēzeknes novada, kā arī Latgales lielākajām pilsētām Rēzeknes un Daugavpils.

Ciblas novada komandas sastāvs: Edijs Budrevičs, Endijs Romanovs, Raivis Kozlovskis, Māris Jermaks, Kristaps Tereško, Mārtiņš Pavlovs, Egils Jegorovs, Artūrs Nikolajevs, Edgars Brilis, Mārtiņš Laizāns, kā arī Aldis Tihovskis.

Lasit talak

Ekskursija uz Rīgu

12 oktobris 2017

Mēs, Pušmucovas pamatskolas 4. - 9. klašu skolēni, 3. oktobrī braucām mācību vizītē uz Rīgu, kur apmeklējām lidostu „Rīga”, Eiropas Savienības māju un Nacionālo bibliotēku.

Lidostā uzzinājām, kas jādara, pirms sēsties lidmašīnā, ko nedrīkst ņemt līdzi bagāžā, kā to nodot un saņemt, izgājām cauri drošības kontrolei. Ar lidostas autobusu mūs veda pa lidlauku, kur redzējām gan pasažieru, gan kravas lidmašīnas, kā tās nolaižas un paceļas debesīs. Mums paveicās redzēt, kā nolaižas militārā lidmašīna. Tas šajā lidostā notiekot reti. Noslēgumā gids mums uzdāvināja atslēgu piekariņu ar lidmašīnu, tas bija ļoti jauki.

Lasit talak

Senioru dienā valdīja prieks

12 oktobris 2017

7. oktobrī Ciblas Tautas namā no visiem novada pagastiem sabrauca un sanāca daudzi jo daudzi seniori – mūsu novada cienījamākie ļaudis. Ir daudz ko no šīs paaudzes cilvēkiem mācīties. Un viena no šīm lietām – prasme svinēt svētkus. Skaisti tērpi, labs noskaņojums, gatavība iesaistīties dejās un rotaļās… Šāda publika ir katra svētku organizatora sapnis.

Senioru svētki Ciblas Tautas namā aizritēja ārkārtīgi jaukā noskaņā. Bija svinīgas uzrunas un jauks koncerts, bija loterija un dejas. Skanēja arī dzeja.

Lasit talak

Afiša

Svecīšu vakari (Ciblas un Līdumnieku pagasta kapsētās)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo