BĒRNIEM – „KRĀSAINĀ VASARA” PUŠMUCOVĀ

Svinot svētkus „Ciblas novadam – 10”, trešdienas vakarā Pušmucovas Tautas namā pulcējās Ciblas novada visjaunākā paaudze. Bija noorganizēts ļoti jauks pasākums bērniem „Krāsainā vasara”, kura laikā ikviens varēja darboties dažādās radošās darbnīcās un izdancoties īstā diskotēkā.

Inese Mikaskina vadīja darbnīcu „Disko deja „Trīs soļi un deja””. Un ļoti daudzi centās apgūt dažus diskodejas soļus, lai pirms diskotēkas visiem demonstrētu kolosālu deju.

Elvīra Rimicāne darbnīcā „Spēlējam teātri „Jautrais mīms”” dažiem teātra mākslas entuziastiem palīdzēja iestudēt īsu izrādi bez vārdiem, kur bija notikums mežā. Bija gan zaķi, gan vāvere, gan vilks u.c. personāži.

Pušmucovā todien bija ieradusies arī Ruta Zviedre ar visu „Pelnrušķītes sapņa” salonu, kur ikviens varēja ietērpties pirāta vai princeses tērpā, izmantojot salona aksesuārus, un fotografēties.

Zīmēšana un krāsošana ar krītiņiem arī piesaistīja itin daudzus bērnus, šai nodarbei bija atvēlēta vieta Tautas nama foajē.

Puikas ļoti labprāt izmantoja iespēju pamēģināt un arī parādīt, kā jāsit naglas bluķī. Šo darbnīcu vadīja Inta Domarka.

Kad visi stundu bija cītīgi darbojušies, TN lielajā zālē teātra un diskodeju darbnīcas dalībnieki rādīja, ko ir iemācījušies. Un dažas meitenes „Pelnrušķītes sapņa” salonā bija iemācījušās reveransu, to noslēgumā pacentās apgūt arī citas jaunkundzes.

Un tad zālē tik nodzēsts apgaismojums, lai varētu sākties īsta diskotēka ar skaļu mūziku un krāsainām gaismām. To vadīja Latgalē slavenais dīdžejs Normunds (Normunds Liepiņš).

Uz augšu