SPORTISKAS AKTIVITĀTES CIBLAS NOVADA SVĒTKOS

Notika divi sporta spēļu turnīri, cīnoties par Ciblas novada svētku kausu.

2. jūlijā Lucmuižā – pludmales volejbola turnīrā piedalījās 7 komandas, katrā 4 spēlētāji, no tiem 1 sieviete vai veterāns. Kauss aizceļoja uz Ludzu, 2. vietā komanda „Blonti”, 3. vietā – „Azarts”.

Mazāka interese bija par futbola turnīru, kurš norisinājās 4. jūlijā Pušmucovā. Piedalījās trīs komandas no Blontiem, Aizpūres un Pušmucovas, uzvarēja aizpūrieši.

5. jūlijā Ciblā notika Veselības diena “Esi sportisks”. Pasākums tika rīkots, piesaistot finansējumu no projekta “Veselības veicināšana iedzīvotājiem Ciblas novadā” Nr. 9.2.4.2./16/I/067.

RIKŠOŠANAS SACENSĪBU KAUSS PALIEK CIBLĀ

Rikšotāju sacensībās „Ciblas novada kauss 2019” braucēji bija ieradušies no Ciblas, Ludzas, Dagdas, Krāslavas, Viļakas un Gulbenes novada.  Kuplais skatītāju loks varēja vērot 7 pamatbraucienus (distances garums: 1600 m), kur katrā no tiem piedalījās 2-3 zirgi. Taču beigās notika arī solītais finālbrauciens, kurā sacentās savā starpā 4 braucējas: Sandra Soikāne (Ciblas n.) ar Victory Boy T.G., Ilona Malahova (Ludzas n.) ar Salamandru, Inese Berga (Gulbenes n.) ar Atonas un Tatjana Avdejonoka (Dagdas n.) ar Leopardas.

Finālistēm bija jāveic 1830 m gara distance. Cīņas spars nenoplaka līdz pēdējiem finiša metriem, taču, pateicoties Sandrai, pirmās vietas kauss jau otro gadu pēc kārtas palika “mājās” un tā bija patiesi jauka dāvana Ciblas novadam 10 gadu jubilejā. Ilona ierindojās otrajā vietā, Tatjana trešajā un Inese ceturtajā vietā.