Renāte Mikaskina – domes priekšsēdētāja.
Inese Birska – domes priekšsēdētāja vietniece
Ēriks Astičs
Marina Barkāne
Sarmīte Leščinska
Aivars Rikums
Aldis Tihovskis
Māris Trukšāns
Rudīte Valtere

Izmaiņas deputātu sastāvā: 30.12.2020. miris domes priekšsēdētājs Juris Dombrovskis. Ar pašvaldības Vēlēšanu komisijas 06.01.2021. lēmumu viņa vietā stājas Marina Barkāne – nākamais deputāta kandidāts no saraksta „Zaļo un zemnieku savienība un LATGALES PARTIJA”. 2021.gada 11. janvārī notika Ciblas novada pašvaldības ārkārtas domes sēde, kurā par domes priekšsēdētāju ievēlēta Renāte Mikaskina.

Izmaiņas deputātu sastāvā: 2018. gada 26. jūnijā no deputāta pilnvarām atteicās Aleksejs Ivanovs, kurš 2017. gada pašvaldības vēlēšanās bija ievēlēts no saraksta „Savam novadam”. Viņa rakstisks iesniegums par pilnvaru nolikšanu tika izskatīts domes sēdē 28. jūnijā. Tika nolemts izbeigt Alekseja Ivanova deputāta pilnvaras pirms termiņa. Šajā sēdē Ciblas novada Vēlēšanu komisijai tika uzdots uzaicināt bijušā deputāta vietā stāties nākamo deputāta kandidātu no saraksta „Savam novadam”, kurš vēlēšanās ieguvis lielāko balsu skaitu. 3. jūlijā notikušajā Ciblas novada Vēlēšanu komisijas sēdē vienbalsīgi tika nolemts, ka deputāta Alekseja Ivanova vietā stājas nākamais deputāta kandidāts no saraksta „Savam novadam” – Renāte Mikaskina.

Ciblas novada pašvaldībā 2017. gada vēlēšanās ievēlēti:6 deputāti no saraksta „Zaļo un zemnieku savienība un LATGALES PARTIJA: Juris Dombrovskis, Sarmīte Leščinska, Aldis Tihovskis, Inese Birska, Ēriks Astičs, Rudīte Valtere; 2 deputāti no „Likteņdzirnas”: Aivars Rikums un Māris Trukšāns; 1 deputāts no „Savam novadam”: Aleksejs Ivanovs.Domes priekšsēdētājs – Juris Dombrovskis. Domes priekšsēdētāja vietniece – Inese Birska.

Uz augšu