26. jūnijs – Pļavas diena

26. jūnija tematiskais pasākums Pļavu diena aicina apceļot un iepazīt visu jaunizveidoto novadu! Labi saplānojot, var līdzdarboties un izklaidēties līdz pat rītam.

Ūtičevā Irēna atklās dabas burvību, bagātības un dāsnumu. Greizā kalna pakājē, palīdzēs katram gribētājam izveidot emociju, smaržu un noskaņu iedvesmotus pirts paklājiņus.

Ošu mājās Renāte, kuru iepazinām jau Purva dienās, izvedīs izzinošā ceļojumā pa dabiskajām pļavām, iepazīstot to augus un savvaļas zirgus un govis. Azartam varēs ļauties orientēšanās spēlē.

Salnavas Anna ierādīs pareizos ārstniecības augus, aicinās uz izrādi un pat večerinku.

Pirtniece Ingūna atklās veselīgas pirts noslēpumus un ieguvumus no pirtī iešanas.

Senajā Zabolotjes parkā Līdumnieku biedrības rokdarbnieces Laila, Anita, Dagnija, Gunta un Lilija mācīs apgūt jaunas iemaņas, varēs arī kādu darbiņu iegādāties. Santas apkopotās grāmatas, atklās ārstniecības augu daudzveidību un tēju receptes. Tur varēs arī baudīt aromātiskas tējas ar medu. Ievērosim principu: ko atnesi, to aiznes un lietosim savas krūzītes un karotītes! Muzikāli priecēs Valdis un Līdumnieku meiteņu ansamblis.

Pasienes „Purvmaļu ”zemeņu laukos varēs baudīt šīsvasaras pirmās ogas. Bet Grebļa kalnā sarūpētas visdažādākās izklaides visas nakts garumā līdz pat rītam.

Visiem saimniekiem un viesiem atgādinājums: BŪSIM APZINĪGI UN ATBILDĪGI PRET SEVI UN CITIEM! IEVĒROSIM VALSTĪ IEVIESTOS PANDĒMIJAS IEBEŽOŠANAS NOTEIKUMUS!

Uz augšu