Ar pašvaldības atbalstu tiek uzsākta saimnieciskā darbība

Noklusētais raksta kategorijas attēls

Šogad Ciblas novada jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursā tika atbalstīti divi projekta pieteikumi:

Sniedze Irbe no Zvirgzdenes pagasta – „Juridisko pakalpojumu sniegšana”;

Renārs Puncuļs no Ciblas – „Flīzēšanas pakalpojumu sniegšana”.

Abi jaunie uzņēmēji ir iegādājušies preces, kas nepieciešamas saimnieciskajai darbībai, un iesnieguši pašvaldībā visas nepieciešamās atskaites.

Sniedze Irbe saimnieciskās darbības uzsākšanai iegādājusies birojam nepieciešamo aprīkojumu: rakstāmgalds/datorgalds un biroja krēsls, printeris ar kārtridžu, monitors, dators, tastatūra, aizslēdzams skapis dokumentiem. Izlietoto līdzekļu kopsumma – 1255 eiro bez PVN

Renārs Puncuļs iegādājies instrumentus (stikla/flīžu griezējs, mikseris, leņķa slīpmašīna – akumulatora) un izejmateriālus šiem instrumentiem. Izlietoto līdzekļu kopsumma – 1225 eiro bez PVN.

Ciblas novada pašvaldības realizētā konkursa “Ciblas novada jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursa ietvaros” atbalstāmā projekta Juridisko pakalpojumu sniegšana ietvaros Sniedze Irbe sniedz juridiskā rakstura konsultācijas, kā arī veic dokumentu izstrādāšanu un noformēšanu (dažāda veida līgumi, vienošanās, iesniegumi, brīdinājumi, paziņojumi, vēstules, juridiskie jautājumi, kas saistīti ar personas datu aizsardzību/apstrādi, būvniecību, nekustamo īpašumu, iepirkumiem u.c. juridiskie jautājumi). Juridisko pakalpojumu sniegšana notiek attālināti. Personai, kas vēlas saņemt pakalpojumu/konsultāciju jāraksta uz e-pastu: sniedzeirbe@inbox.lv vai jāzvana tālr.22331383, konsultācijas ir bezmaksas.
– Paldies konkursa īstenotājiem! – Sniedze Irbe.

Novēlam jaunajiem uzņēmējiem no Ciblas novada veiksmīgu darbu, sniedzot pakalpojumus!

Mārīte Romanovska, Ciblas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja

Uz augšu