Jaunieši pieteikuši 6 projektus

Ciblas novada pašvaldības rīkotajam projektu konkursam „Jaunieši novadam 2017” iesniegti 6 pietiekumi: pa vienam Ciblas un Pušmucovas, pa diviem – Blontu un Līdumnieku pagastā. Projekta ideja būs jāprezentē komisijas sēdē 15. maijā plkst.14:00. Prezentācijai var izvēlēties jebkuru formu (PowerPoint, plakāts, teksta runa). Prezentācijas garums līdz 5 minūtēm. Pēc prezentācijas Komisija uzdos jautājumus. Komisiju vadīs deputāts Viesturs Rancāns, komisijas sastāvā darboties arī deputāts Aivars Rikums, izpilddirektore Ināra Sprudzāne, budžeta ekonomiste Zinaīda Pavlova un Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska – kā komisijas sekretāre. Paredzēts 2500 eiro liels kopējais finansējums no pašvaldības budžeta līdzekļiem. Vienam projektam var piešķirt līdz 500 eiro lielu summu inventāra, pamatlīdzekļu un materiālu iegādei u.c.. Ja ir kādi jautājumi par šiem projektiem – var zvanīt Mārītei Romanovskai pa tālruni 65700844.

Ciblas gerb