Lielākais loms – Zanei Trukšānei no Ciblas

Makšķernieku sezonas sākumā 6. maijā Līdumnieku pagasta Kurjanovas ezerā nu jau otro gadu notika makšķernieku sacensības ”OSOKA – 2017”. Šoreiz sacensībās piedalījās 11 makšķernieki no Ciblas un Kārsavas novada. Piecu stundu laikā sacensību dalībnieki saķēra ap 32 līdakām, no tām 22 līdakas tika atlaistas atpakaļ (protams, izsakot tām savu vēlēšanosJ). Bet 10 līdakas tika nogādātas krastā, kur izmērīja to garumu un svaru (līdakai bija jābūt garākai par 50 cm). FOTO Kad visas līdakas bija samērītas un saskaitītas, tad lielāko lomu īpašnieki tika apbalvoti ar kausiem, medaļām, diplomiem un dāvanām. Šoreiz 4. vietu ieguva Kaspars Bulis no Ciblas (loma svars – 0,90 kg), 3. vietu ieguva Visvaldis Sprūžs no Ciblas (loma svars – 1,55 kg), 2. vietu ieguva Ainārs Mikučs no Lucmuižas (loma svars – 1,60 kg), bet 1. vietu ieguva vienīgā daiļā dzimuma sacensību dalībniece Zane Trukšāne no Ciblas (loma svars – 5,55 kg). Viņai izdevās iegūt arī lielāko līdaku – tās svars bija 1,1 kg. Pateicos visiem, kuri piedalījās sacensībās, un arī pasākuma atbalstītājiem: pašvaldībai un mednieku, makšķernieku veikalam ”VASALS – V”. Cerams, ka nākamreiz tiksimies nu jau ziemas bļitkošanā! Jaunatnes lietu speciālists Aldis Tihovskis
Fotogrāfijas – A. Tihovskis

Uz augšu