Bērnu un jauniešu talantu svētki – 16. jūnijā Pušmucovā

Viens no tradicionāliem pasākumiem, ko ik gadu rīko Ciblas novada pašvaldība, ir Ciblas novada bērnu un jauniešu talantu svētki. Šogad tie atkal norisināsies Pušmucovā. Sīkāku informāciju sniedz Pušmucovas Tautas nama vadītāja Inta Domarka.   – Svētki norisināsies 16. jūnijā, sāksies plkst. 18.00.  

Pasākums būs sadalīts divās daļās. Pirmajā daļā papildus būs vēl Ciblas, Zilupes un Ludzas solistu konkurss, kuru vērtēs žūrija. Otrajā daļā būs visu mūsu novada talantīgo bērnu koncerts. Bērniem būs sarūpēti pārsteigumi un balvas.
Tradicionāli talantu svētkos bērni izpilda brīvas izvēles priekšnesumu: dzied, spēlē kādu mūzikas instrumentu, dejo, lasa anekdoti, žonglē ar priekšmetiem, rāda kādu triku vai demonstrē kādu citu priekšnesumu, atklājot savu talantu.   Priekšnesuma pilnveidei drīkst izmantot muzikālo pavadījumu, kā arī palīglīdzekļus. Nepieciešamības gadījumā priekšnesumā drīkst uzstāties vairāki dalībnieki (ne vairāk kā 10).   Līdz 9. jūnijam Ciblas novada bērni vecumā no 5 līdz 15 gadiem aicināti pieteikt dalību šajos svētkos, sazinoties ar Pušmucovas TN vai pie savu pagastu TN vadītājiem. Pieteikumu anketas var sūtīt uz uz e – pastu: inta.domarka@inbox.lvvai ar pasta starpniecību uz adresi: Pušmucovas TN, Skolas iela 4, Pušmucovas pagasts, Ciblas novads, LV 5742.   Pēc pieteikuma anketu saņemšanas ar katru svētku dalībnieku tiks saskaņota svētku veidošanas programma. Fotoattēls no pašvaldības arhīva. Talantu svētki 2015. gadā Zvirgzdenē. 

Nolikums Talantu svētki 2017.docx
Uz augšu