Sporta vakars Ciblas novadā: volejbols un strītbols

Rosinot Ciblas novada iedzīvotājus iesaistīties sportiskās aktivitātēs Ciblas novada svētku ietvaros Lucmuižas pludmalē, pašā ezera krastā notika “Svētku kauss pludmales volejbolā”. Cīņā par kausu iesaistījās 5 komandas: “Pēdējā cerība” (Blonti), “Aizpūre” (Līdumnieki), “Zabalotje” (Līdumnieki), “Rodņa” (Zvirgzdene) un “Kaprači” (Pušmucova). Pēc nolikuma, komandā varēja pieteikt 6 dalībniekus, bet laukumā spēlēja 4 dalībnieki: 1 sieviete un 3 vīrieši vai arī varēja spēlēt 1 veterāns (45+) un 3 vīrieši. Laukumā komandas tikās katra ar katru līdz divām uzvarām. FOTO
Spēles tiesāja Guntars Senkāns un Normunds Strupulis. Apsveicam uzvarētājus! 1. vieta – “Pēdējā cerība” (Blonti): Sandis Valenieks, Gints Sarkans, Dana Kasparāne, Mārtiņš Voitišķis, Agita Stolere, Jānis Kukšinovs. 2. v. – “Aizpūre”; 3.v. – “Zabalotje” Līdumnieki. Vakariņās tika pasniegta karsta zupa, kas sasildīja no aukstā vēja. Un par to paldies Zvirgzdenes pagasta pārvaldei. Paldies arī visiem, kas iesaistījās sacensību organizēšanā un tajās piedalījās. *** Pirmoreizi Ciblas ciemata centrā notika 3X3 strītbola turnīrs ar mērķi sekmēt strītbola attīstību un popularitāti Ciblas novadā. Par šo sporta veidu interesi izrādīja un pieteicās piecas komandas. Spēles notika pēc Apļa sistēmas. Pusnaktī tika noskaidroti rezultāti, un komandas pēc punktu skaita sarindojās šādā secībā: 1. vieta “Piļciņa” (Felicianova) – 8 punkti. Apsveicam uzvarētājus! Tie ir Mārtiņš Laizāns, Igors Prikulis, Iļja Maksimovs. 2. vieta “Pēdējā cerība” (Blonti) – 7 punkti. Mārtiņš Voitišķis, Intars Caune, Jānis Kukšinovs, Sandis Valenieks. 3.vieta „Black Mamba” (Līdumnieki) – 6 punkti. Verners Valters, Raivis Kozlovskis, Kristaps Tereško, Mārtiņš Pavlovs. Paldies tiesnešiem Laurai Šendo un Igoram Kuzņecovam. Šo turnīru palīdzēja organizēt Ciblas pagasta pārvalde un Ciblas Tautas nams. Paldies visiem! Ineta Miklucāne, pašvaldības sporta organizētāja

Uz augšu