28. decembrī Felicianovā – florbola turnīrs

Jau trešo gadu Ciblas novadā tiek rīkotas sacensības florbolā, kurās aicinātas piedalīties bērnu un jauniešu komandas no Ciblas, Kārsavas, Ludzas un Zilupes novada.

Turnīrs notiks 28. decembrī plkst. 11.00 Ciblas novada pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Komandas dalībnieki jāpiesaka iepriekš – līdz š.g. 27. decembrim plkst. 19:00 rakstiski, pa e-pastu endijs.romanovs95@inbox.lv/. Sacensībās var pieteikt komandas no 7 dalībniekiem, kurās jaunākajiem sportistiem ir vismaz 15 gadi. Turklāt nepilngadīgie spēlētāji sacensībās drīkstēs piedalīties tikai ar ārsta un vecāku rakstiskām atļaujām.

Spēles notiks saskaņā ar Starptautiskās Florbola Federācijas ( IFF ) florbola spēles noteikumiem ar saīsinātu spēles laiku – 2 x 10 min. Būs priekšsacīkstes un izslēgšanas spēles.

Florbola turnīru organizē Ciblas pašvaldība un tās sporta organizators, Ciblas novada jauniešu centrs ”Impulss” un biedrība „Strauts”.

Atklātais Ciblas novada turnīrs florbolā „Jaungada kauss – 2017”, cerams, veicinās bērnu un jauniešu interesi par sportu un vienu no mūsdienīgākajām komandu spēlēm – florbolu.

Turnīra „Jaungada kauss – 2017” Nolikums un Pieteikuma anketa publicēta pašvaldības mājaslapā (www.ciblasnovads.lv).

Florbols Nolikums.docx