Kauss aizceļo uz Rēzekni

Nu jau trešo gadu Ziemassvētku brīvdienās Ciblas novada jauniešu centrs „Impulss”, biedrība „Strauts”,  Felicianovas Sporta komplekss un Ciblas pašvaldība rīkoja florbola sacensības „Jaungada kauss”.

Un šoreiz 2017. nogalē – 28. decembrī tikās florbola komandas no Ciblas un kaimiņu novadiem, tajā skaitā 2 komandas no Rēzeknes, no Ludzas, Zilupes, 2 komandas no Ciblas novada (Ciblas un Līdumnieku pag.).

Sešu stundu garumā komandas spēlēja divās apakšgrupās. A apakšgrupā satikās Rēzeknes komanda „Rēzekne”, Ciblas komanda un Zilupes komanda. B apakšgrupā – Rēzeknes komanda „Spāks”, Līdumnieku komanda un Ludzas komanda „Everlast”. Komandas, kas izcīnīja I vietu savā apakšgrupā automātiski tika pusfinālā („Cibla” un „Spāks”), bet pārējās komandas cīnījās par iekļūšanu pusfinālā.

Finālā satikās komandas „Rēzekne” un „Cibla”. Jau apakšgrupu spēlēs varēja redzēt, ka rēzeknieši ir krietni meistarīgāki un izceļas ar profesionāliem spēles paņēmieniem. Un turnīra I vieta ar ceļojošo kausu aizceļoja uz Rēzekni. II vietu izcīnīja Ciblas komanda. Arī III vietu izcīnīja rēzeknieši – komanda „Spāks”. IV vietas kausu un medaļas izcīnīja Zilupes komanda. Mazāk paveicās komandām „Everlast” no Ludzas un 2016. gada čempioniem – komandai „Līdumnieki”.

Labākie snaiperi turnīrā: Aleksandrs Grehovs, „Rēzekne” – 19 vārti, Renārs Romanovs, „Cibla” – 10 vārti, Ēriks Tērauds, “Spāks” – 6 vārti.

Šis florbola turnīrs bija 2017. gada pēdējais lielākais sporta pasākums Ciblas novadā. Un tā noslēgumā Pateicības raksti tika pasniegti cilvēkiem, kuri gada laikā aktīvi līdzdarbojušies pašvaldības sporta dzīvē. Pateicības raksts tika pasniegts Endijam Romanovam, kurš organizēja „Jaungada kausu” un 2017. gadā vairākas reizes palīdzēja organizēt citus sporta pasākumus. Pateicības raksti tika pasniegti arī Laimai Sprūžai un Līgai Bauskai par aktīvu darbu biedrībā „Strauts” un arī par līdzdalību sporta pasākumu organizēšanā.

Informē Aldis Tihovskis, CJC „Impulss” vadītājs

Uz augšu