Ciblas jaunieši no ziemas atvadījās slidojot

Šodien, 20. martā, Ciblas vidusskolas slidotavā notika novada jauniešu ātrslidošanas sacensības, ko organizēja Ciblas novada jauniešu centrs „IMPULSS” un Ciblas vidusskola. Skolas audzēkņi ātrslidošanas sacensībās piedalījās ar lielu prieku.

Sacensību dalībnieki tika dalīti divās grupās: 7. – 9. klases audzēkņi, 10. – 12. kl. audzēkņi Atsevišķi starti bija zēniem un meitenēm. Kopumā uz ledus celiņa izgāja 13 Ciblas vidusskolas audzēkņi.

Slidas un citu inventāru sacensībām nodrošināja skola.

Ideja par šāda pasākuma rīkošanu Ciblas novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālistam Aldim Tihovskim radās negaidīti – skatoties olimpisko šorttreku.

Aldis Tihovskis īpaši uzslavē 12. klases audzēkņus: „Malači! Piedalījās sacensībās, lai gan viņiem šonedēļ ir brīvdienas. Izcili labi jaunākajā vecuma grupā startēja Kristaps Bartulāns, kurš mācās 6. klasē, bet pieteicās sacensībām un ieņēma I vietu! Nākamgad ātrslidošanas sacensībās aicināsim piedalīties arī jaunāko klašu bērnus.

Paldies Ciblas vidusskolas vadībai un sporta skolotājai Ilgai Stepanovai par atbalstu sacensību rīkošanā. Mēs, organizētāji, esam gandarīti par itin veiksmīgo pasākumu.”

Ciblas jaunieši ziemu pavadījuši ar labām ātrslidošanas sacensībām!

Sacensību rezultāti:

Vecākajā grupā I vieta – Aiva Sidorčenko (12. kl.) un Maksims Kairovs (11. kl.), II – Viktorija Leščinska (11. kl.) un Edijs Kušneris (12. kl.), III – Žanis Tihovskis (11. kl.).

Jaunākajā grupā I vieta – Helēna Puisāne (8. kl.)un Kristaps Bartulāns (6. kl.), II – Viktorija Zbarovska (9. kl.)un Ilvars Kristiāns Siliņš (7. kl.), III – Rozalinda Gudakovska (9. kl.) un Mārtiņš Bartulāns (6. kl.).

Uz augšu