Ciblā notika atklātais pludmales volejbola turnīrs

10. jūnijā Ciblā notika tradicionālais pludmales volejbola turnīrs “Zeltiņi 2018”.

Ciblas peintbola laukumā pulcējās 6 komandas (katrā – 3 spēlētāji). Tā kā tās bija atklātās sacensības, pieteicās sportisti arī no citiem novadiem: 2 komandas no Ludzas, kā arī Dagdas, Rogovkas. Spēlēja arī Ciblas vidusskolas komanda un zemessargu komanda.

Laika apstākļi bija lieliski.

Nolikums.

Sacensības notika divās grupās uz diviem pludmales volejbola laukumiem. No katras grupas divas komandas turpināja spēlēt par 3. – 4.  vietu un par 1. – 2. vietu. Nenotika cīņa par 5. un 6. vietu. Rezultāts: 1. vieta – komandai “Dagda”; 2. vieta – ZS 32.KB komandai “G-2”; 3. vieta – komandai no Rogovkas “Dārzeņi”.

Paralēli sacensībām bija organizēti 5 atraktīvi konkursi dalībniekiem un līdzjutējiem (šaušana no pneimatiskās šautenes, pildbumbas mešana mērķī, basketbola soda metieni, florbols – metieni vārtos, šautriņas).

Sacensību noslēgumā tika apsveiktas volejbolistu komandas, kas izcīnīja 1., 2. un 3. vietu (pasniegts diploms, medaļa, kauss). Savukārt līdzjutēju sacensību uzvarētājiem – diploms ar medaļu.

Turnīru organizēja Ciblas jauniešu centrs „Impulss” un biedrība „Strauts” sadarbībā ar IK „Lanas 777”. Organizētāju vārdā Aldis Tihovskis pateicas visiem sportistiem par veltīto laiku un atsaucību, kā arī Ciblas pašvaldībai par atbalstu un līdzjutēju tiesnešiem Viktorijai un Žanim.

Uz augšu