Uzsākta Ciblas vidusskolas stadiona pārbūve

Šī gada aprīlī jau informējām, ka Lauku atbalsta dienests ir apstiprinājis Ciblas novada pašvaldības projektu Nr. 17-01-AL34-A019.2201-000001 „Ciblas vidusskolas stadiona pārbūve”. Projekta attiecināmās izmaksas ir 50 000 eiro, un projekta īstenošanas gadījumā būs iespēja saņemt publisko finansējumu no LEADER 45 000 eiro apmērā. Stadiona pārbūves kopējā summa ir gandrīz 167 tūkstoši eiro (bez PVN), līdz ar to lielākā daļa finansējuma nāks no pašvaldības budžeta.

Stadiona pārbūvi veiks uzņēmums „Austrumu būvnieks Plus” no Varakļāniem. Uzņēmuma ir pieredze dažādu objektu būvniecībā, t.sk. Viļānu vidusskolas stadiona pārbūve, „Gaismas dārza” labiekārtošana Ludzā u.c..

Ciblas vidusskolas stadiona pārbūves darbi uzsākti 7. jūnijā. Projektu plānots pabeigt līdz 2018. gada 31. septembrim.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams EK tīmekļa vietnē.

ttps://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020_lv