Notikušas ekstrēmas sacensības

Tradicionālajās sacensībās „Styprūs skriejīņs”, kuras Ciblas peintbola laukumā šovasar notika 18. augustā, piedalījās 39 personas. Individuālās sacensības šoreiz notika kopīgi gan vīriešiem, gan sievietēm. Atsevišķs starts – bērniem un komandām. Šoreiz bija 6 komandas, katrā pa trim dalībniekiem. Rezultāti:

Komandu grupā (6 komandas) 1.vieta – Ludzas novada komanda: Anastasija Keiša, Andris Vengra un Gints Sarkans (28.02 min.), 2.vieta – Viļakas novada komanda: Agnese Raznikoviča, Jānis Supe un Valters Supe (31.30 min.), 3.vieta – Ludzas zemessargu komanda: Veronika Kukule, Jānis Kukulis un Oskars Kovšeļs (35.52 min.).

Vīriešu grupā (9 dalībnieki) 1.vieta – Jānis Ļubka (20,03 min.), 2.vieta – Endijs Romanovs (20,05 min.), 3.vieta – Deniss Seļivanovs (25,15 min.).

Sieviešu grupā (4 dalībnieces) 1.vieta – Jeļizaveta Haindrova (28,23 min.), 2.vieta – Maruta Greitāne (29,12 min.), 3.vieta – Gunita Kučāne (37,45 min.).

Bērnu grupā (8 dalībnieki) 1.vieta – Natālija Nasalska (1,18 min.), 2.vieta – Melānija Dmitrijeva (1,20 min.), 3.vieta – Anna Bogdanova (1,24 min.).

Aldis Tihovskis, sacensību organizētājs, pateicas visiem par atbalstu un palīdzību „Styprū skriejīņa” rīkošanā: Ciblas novada pašvaldībai un brīvprātīgajiem palīgiem Valērijam Dorožkinam,  Viktorijai Leščinskai, Edgaram Čurbanovam,  biedrības „Strauts” jauniešiem un pārējiem palīgiem.

Uz augšu