8. oktobrī Rīgā notiks LTF veltīta konference. Piedalies arī tu!

Dailes teātrī 8. oktobrī notiks Latvijas Tautas frontei veltīta starptautiska konference (plkst. 11.00) un koncerts (plkst. 16.00). Dalība bezmaksas. Aicināti visi interesenti, īpaši bijušie tautfrontieši. Reģistrēties var līdz 24. septembrim pa e-pastu ltf@lnvm.lv, vai zvanot uz Latvijas Nacionālā vēstures muzeja Tautas frontes muzeja nodaļu pa tālruni 67224503.

Ciblas novada pašvaldība nodrošinās iedzīvotājiem, kuri vēlas piedalīties šajā LTF jubilejai veltītajā konferencē, transportu uz Rīgu un atpakaļ. Lūdzam līdz 20. septembra plkst. 16:00 sazināties ar pašvaldības kanceleju, zvanot pa tālruni 65700894 vai rakstos uz e-pastu: ciblasnovads@ciblasnovads, un pieteikties braucienam.

1988. gada 7. – 8. oktobrī Rīgā tika dibināta Latvijas Tautas fronte (LTF). Konferenci “Latvijas Tautas fronte par neatkarīgu un demokrātisku Latviju. LTF 30” rīko 4. maija Deklarācijas klubs un Tautas frontes muzeja sabiedriskā padome sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju.

Konference LTF-30_programma.docx
Uz augšu