Darbu sāk vēlēšanu iecirņi

Ciblas novada teritorijā 1. oktobra plkst. 17.00 durvis vēra 5 vēlēšanu iecirkņi. Tie izvietoti pagastu pārvalžu ēkās Ciblā, Līdumniekos, Pušmucovā un Zvirgzdenē, kā arī novada pašvaldības administratīvajā ēkā Blontos. Pirms vēlēšanu dienas vēlēšanu iecirkņos var iepazīties ar kandidātu sarakstiem, priekšvēlēšanu programmām, balsošanas kārtību un iesniegt pieteikumusbalsošanai vēlētāja atrašanās vietā.

VISI vēlēšanu IECIRKŅI Ciblas novadā

IR PIEEJAMI CILVĒKIEM AR KUSTĪBU TRAUCĒJUMIEM (*).

Sestdien, 2018. gada 6. oktobrī, notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Tiesības piedalīties Saeimas vēlēšanās ir visiem Latvijas pilsoņiem, kuri vēlēšanu dienā sasnieguši 18 gadu vecumu.  Saeimas vēlēšanās vēlētāji drīkst balsot jebkurā vēlēšanu iecirknī Latvijā vai ārvalstīs.

Vēlēšanu iecirkņu darba laiks:

Pirmdien, 1. oktobrī: no plkst.17.00 līdz 20.00.

Otrdien, 2. oktobrī: no plkst. 8.00 līdz 11.00.

Trešdien, 3. oktobrī: no plkst. 17.00 līdz 20.00.

Ceturtdien, 4. oktobrī: no plkst. 9.00 līdz 12.00.

Piektdien, 5. oktobrī: no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Vēlēšanu dienā 6. oktobrī: no plkst.7.00 līdz 20.00.

AICINĀM  BALSOT  CIBLAS  NOVADAVĒLĒŠANU  IECIRKŅOS !

Saeimas vēlēšanās nav iespējams balsot iepriekš.

Vēlētāji, kuri nevar nokļūt vēlēšanu iecirknī vēlēšanu dienā 6. oktobrī, var izmantot iespēju nodot balsi glabāšanā. Vēlēšanu iecirkņi, kur varēs nodot balsi glabāšanā, tiks izveidoti pašvaldībās, kur ir vismaz 7500 balsstiesīgo. Pavisam valstī būs 58 šādi iecirkņi. Mums tuvākais – Ludzas novadā, 625. iecirknis Ludzas Tautas namā. Balsi glabāšanā varēs nodot 3. oktobrī (17.00 – 20.00), 4. oktobrī ( 9.00 – 12.00), 5. oktobrī (10.00 – 16.00). Nodot balsi glabāšanā atļauts tikai vienu reizi. Vēlētājs, kurš nodevis balsi glabāšanā, drīkst balsot atkārtoti vēlēšanu dienā, taču tikai tajā iecirknī, kur nodevis balsi glabāšanā. Šādā gadījumā iecirkņa komisija balsotāju sarakstā anulēs ierakstu par balss nodošanu glabāšanā, vēlētāju reģistrēs vēlēšanu dienas balsotāju sarakstā un atkārtoti izsniegs balsošanas materiālus. Vēlēšanu rezultātam pieskaitīs vēlētāja vēlēšanu dienā nodoto balsi, savukārt vēlētāja reģistrācijas aploksne ar glabāšanā nodoto balsojumu tiks dzēsta.

(*) Laikrakstā “Ludzas Zeme” raksta autors pieļāvis kļūdu, informējot, ka iecirkņi nebūs pieejami cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Iecirkņu adreses un darba laiks.doc
Uz augšu