Skolās un bērnudārzos gaida Ziemassvētkus

Sagaidot Ziemassvētkus, novada izglītības iestādēs notiks svētku pasākumi:

19. decembrī – Ezersalas internātpamatskolā audzēkņu darināto piparkūku izstāde. Plkst. 14.00 – vecāku kopsapulce, tikšanās ar skolotājiem. Plkst. 15.00 – Rēzeknes teātra „Joriks” izrāde „Ezis, kurš mīlēja slepeni”. Pēc izrādes Ziemassvētku vecītis iepriecinās bērnus ar dāvanām.

20. decembrī – Ziemassvētku eglītes svētki pirmsskolas izglītības iestādēs Blontos un Ciblā.

21. decembrī – Ciblas vidusskolā: plkst.10.30 „Boņuka Zīmyssvātku sapnis” (1.-6.kl.), plkst.15.00 – „Mana Ziemassvētku pasaka” (7.-12.kl.).

21. decembrī – Pušmucovas pamatskolas Ziemassvētku pasākums „Brīnumi mežā” Pušmucovas TN. No plkst. 10.00 līdz 12.20 – dziesmas un teātra ainas: „Kā dzenis cirta egli” (2. – 3. kl.); „Lapsa sludina mieru” (4. – 5. kl.); intermēdija „Adventure time” (6.- 8. kl.). Skolēnus sveiks Ziemassvētku vecītis, skanēs laba vēlējumi, būs konfektes! Pirms tam skolā no plkst. 8.45 līdz 9.50 – klases stunda, svētku pusdienas.

Uz pasākumu mīļi gaidīti skolēnu vecāki, vecmāmiņas, vectētiņi un arī pārējie radinieki, kuri gūs prieku no bērnu priekšnesumiem. Radīsim priecīgu Ziemassvētku gaidīšanas noskaņu, mums visiem kopā esot!

Uz augšu