Latvijas simtgadē sveikti pašvaldību pārstāvji un uzņēmēji

16. novembrī Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis, sveicot Augstākās padomes deputātus, pašvaldību pārstāvjus un uzņēmējus Latvijas simtgadei veltītajā pieņemšanā teica: “Latviju nākotnē es redzu kā neatkarīgu, demokrātisku un taisnīgu valsti, kur valda brīvība. Es redzu mūsdienīgu un labklājīgu valsti, kur cilvēki katrā novadā un pilsētā ir lepni par savu tēvzemi!”.

Mūsu novadu svinīgajā pasākumā pārstāvēja Ciblas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Juris Dombrovskis un bioloģiskās zemnieku saimniecības „Zeltiņi” īpašniece Aina Zbaraščuka.

Valsts prezidents atzina, ka pašvaldību un uzņēmēju darbs nepaliek tikai novadā vai pilsētā. Tas veido Latvijas stāstu pasaulē.

FOTO: ZS „Zeltiņi” īpašniece A. Zbaraščuka, Viļakas novada domes priekšsēdētāja vietniece S. Šaicāne,Valsts prezidents R. Vējonis un Ciblas novada domes priekšsēdētājs J. Dombrovskis

Publikācijā izmantota Valsts prezidenta Kancelejas sniegtā informācija un fotogrāfija.