Papildināti nosacījumi Eiropas Savienības finansēto palīdzības paku saņemšanai

Ciblas novada pašvaldības Sociālais dienests informē, ka pēc Labklājības ministrijas ierosinājuma ir papildināti nosacījumi Eiropas Savienības finansēto pārtikas, higiēnas, saimniecības preču un mācību piederumu paku saņemšanai.

Tagad šo paku saņēmēju loks būs plašāks. Eiropas Atbalsta fonda atbalstu var saņemt arī maznodrošinātās personas vai ģimenes, kuru vidējie ienākumi mēnesī nepārsniedz 242 eiro (pērn – 188 eiro). Turklāt visām pilngadīgām personām būs iespēja saņemt arī higiēnas un saimniecības preces, ko līdz šim varēja saņemt tikai bērni vecumā līdz 18 gadiem.

Savukārt ģimenes ar bērniem līdz 12 mēnešu vecumam varēs izvēlēties vienu no fonda higiēnas preču pakām, kurā ir autiņbiksītes mazuļiem no 5 līdz 9 kg vai no 7 līdz 18 kg. Fonda atbalsta saņemšanai, tāpat kā līdz šim, nepieciešama pašvaldības Sociālā dienesta izsniegta rakstiska izziņa.

LM pakas.jpg
Uz augšu