Biedrības “Pegazs” sportistēm – starts “Sartai 2019”

Šogad visas trīs Rikšotāju braucēja sporta kluba “Pegazs” braucējas Sandra Soikāne, Ilona Malahova un Ilze Rudzīte jau ir startējušas sacensībās Lietuvā. Taču pēdējo nedēļu laikā, neskatoties uz lielo aukstumu un dziļajiem sniegiem, notiek intensīva gatavošanās sacensībām „Sartai 2019”, kas notiks Lietuvas pilsētā Dusetos šo sestdien, 2. februārī, plkst. 11.30.

Tajās startēs Sandra un Ilona. Abas ir iekļuvušas visaugstākajā reitingā (A), pateicoties pagājušā gada vasaras rezultātiem, un līdz ar to šogad konkurenti būs daudz spēcīgāki un būs jāveic salīdzinoši gara distance – 2400 m.

Sacensības “Sartai 2019” ir tiešām ļoti liels pasākums, kur ikreiz pulcējas apmēram 10 000 skatītāju.

Vēlam veiksmi “Pegaza” braucējām Sandrai un Ilonai!

Sartai – 2019 programa.doc
Uz augšu