Šogad Ciblas novadā notiks dažādi kultūras pasākumi

Ciblas novada kultūras jomas speciālisti janvārī notikušajā sanāksmē pārrunāja dažādus aktuālus jautājumus un vienojās par kopīgi organizējamiem novada mēroga pasākumiem 2019. gadā.

Pirmais lielākais sarīkojums – gadskārtējā uzņēmēju un zemnieku balle, tā ieplānota 30. martā Blontu Tautas namā.

Cibla novada svētki ar vairāku dienu programmu notiks jūlija pirmajā nedēļā – no svētdienas, 30. jūnija, līdz 6. jūlijam.

Ik gadu kādam no pašdarbība kolektīviem ir jubileja, kas tiek atzīmēta ar koncertu un parasti arī balli. Jau 21. aprīlī savas piecu gadu jubilejas svinības ir pieteikusi Blontu Tautas nama sieviešu deju kopa „Kaprīzes”.

Būs arī pasākumi, kas Ciblas novadā tiek rīkoti ik gadu: valsts svētku svinības 4. maijā, 11. un 18. novembrī, kā arī Ģimeņu svētki, Bērnības un Pilngadības svētki, Bērtuļu diena Līdumniekos, Starpnovadu skeču parāde un citi.

Katrā Tautas namā notiks arī vietējā – pagasta – mēroga pasākumi: dažādi atpūtas vakari, dzejas un mūzikas pēcpusdienas u.tml..

Aicinām sekot informācijai pašvaldības mājaslapā un citos resursos, lai nepalaistu garām kādu jūs interesējošu kultūras notikumu.

Lielākie Ciblas novada kultūras pasākumi 2019.docx
Uz augšu