Radioraidījums „Kolnasāta” – Pušmucovā

Jāzepa dienā, 19. martā, Pušmucovas Tautas namā tika veidots sižets Latvijas Radio 1 raidījumam „Kolnasāta”. Tas būs dzirdams jau šo sestdien, 23. martā, plkst. 18:15 (atkārtojums – svētdienas rītā, plkst. 5:02).

Raidījuma veidotāji Renāte Lagzdiņa un Ēriks Zeps rosināja sanākušos runāt par latgaliešu valodas izloksni Pušmucovas apkaimē, par šīs dienas aktualitātēm, par Jāzepa dienas tradīcijām. Ko no plašās sarunas dzirdēsim nelielajā „Kolnasātas” sižetā? Klausīsimies Latvijas Radio 1 sestdienas vakarā!

„Kolnasāta” ir dzirdama jau vairākus gadus. Raidījumā ar lepnumu tiek stāstīts par Latgales kultūrvidi, meklēts latgaliskais Latgalē un ārpus tās robežām.

„Suprātka Pušmucovā” bija raidījuma veidotāju pirmais mēģinājums uzrunāt savu auditoriju, izbraucot tuvāk ļaudīm. Līdz šim „Kolnasātas” ieraksti tika veidoti pamatā radiostudijā.

„Kolnasātas” raidījumus var dzirdēt radio un redzēt internetā (var meklēt facebook plašumos).

AUDIO

LejupielādētNosaukumsSpēlētIzmērsIlgums
kolnasata

17.5 MB31:04 min
????????????????????????????????????
Uz augšu