Pasākumā „Ciblas novada uzņēmējs 2018” godināti uzņēmumi un lauksaimnieki

Sestdien, 30. martā, Blontu Tautas namā notika viens no vērienīgākajiem pašvaldības organizētajiem ikgadējiem pasākumiem – „Ciblas novada uzņēmējs 2018”. Tajā tika godināti cilvēki, kuri kopj savu zemi, darbojas lauksaimniecības vai kokapstrādes jomā, vada savus uzņēmumus un sniedz novada iedzīvotājiem dažādus pakalpojumus, kā arī nodrošina darbavietas vietējiem iedzīvotājiem.

Pasākumu „Ciblas novada uzņēmējs” pašvaldība rīko jau septīto reizi.

Svētki sākās ar domes priekšsēdētāja Jura Dombrovska uzrunu, kopīgi dziedātu Ciblas novada himnu un „šampanieša salūtu”.

Pasākumā “Ciblas novada uzņēmējs” tiek pasniegti Ciblas novada pašvaldības apbalvojumi uzņēmumiem, kas budžetā iemaksā vislielāko Iedzīvotāju ienākuma nodokļa un Nekustamā īpašuma nodokļa apmēru, kā arī uzņēmumiem, kas ir lielākie darba devēji. FOTO

Balvas šajās trīs nominācijās par darbību 2018. gadā ieguvusi SIA „Blonti” un zemnieku saimniecība „Ezerlīči” no Zvirgzdenes pagasta, divās nominācijas balvas ieguvuši uzņēmumi SIA „Lapegles 2”, SIA „RIKO – RI”, SIA „Staupine” un SIA „Solo&Partneri”. Starp apbalvotajiem – arī SIA „WILD”, Aina Zbaraščuka, Ivārs Birskis un Andris Miklucāns.

No pagastiem katrreiz godināšanai novada uzņēmēju un zemnieku svētkos tiek izvirzīti cilvēki un ģimenes, kuras čakli diendienā kopj senču zemi un līdz ar to ir stabils pamats Latgales lauku pastāvēšanai.

Svētku laikā savus klientus sveica arī SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” Ludzas birojs.

15 gadu jubilejā tika sumināts uzņēmums SIA „Lioveta” (veterinārā klīnika – aptieka).

Starp apsveikumiem uzstājās grupa „Baritoni” no Rēzeknes. Pasākumu vadīja Vanda Žulina. Bija neliela loterija ar balvām.

Uz svētkiem bija ieradušies daudzi viesi, kuri pēc svinīgās daļas varēja ballēties, jo skanēja lieliska mūzika (spēlēja grupa „Aimari”).

_______________________________________________________________________________

Teksts un foto – Ērika Bondarenko, Ciblas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

????????????????????????????????????
Uz augšu