Skolēni gatavojas Dziesmu un deju svētkiem

Nākamgad – no 2020. gada 6. jūlija līdz 12. jūlijam – Rīgā norisināsies XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. Tautas deju kolektīvu galvenās norises būs laureātu koncerts un tautas deju lielkoncerts “Saule vija zelta rotu” Daugavas stadionā. Tam gatavojas arī Ciblas novada skolu deju kolektīvi.

5. martā Ludzas Tautas namā notika deju kolektīvu skate, kurā piedalījās 25 kolektīvi no tuvējiem novadiem (Ciblas, Kārsavas, Ludzas, Zilupes).

Ciblas vidusskolas 1.-3.kl. dejotāji repertuāra apguves skatē ieguva III pakāpes diplomu! – Esam ieguvuši caurlaidi nākamā gada skatēm uz Dziesmu un deju svētkiem, – informē skolotāja Terēzija Mizāne.

Pušmucovas pamatskolas „Mazā Māra” (2. – 5. kl.) ieguva III pakāpes diplomu, bet 6. – 9. kl. kolektīvs ieguva II pakāpes diplomu. Pušmucoviešus Dziesmusvētkiem gatavo Inese un Māris Mikaskini.

Uz augšu