Meklējam sakoptāko novada sētu!

Arī šogad ar mērķi motivēt novada iedzīvotājus sakopt savu darba un dzīves vietu, kā arī popularizēt laukus kā dzīves vietu labi sakārtotā vidē tiek rīkots konkurss „Ciblas novada Sakoptākā sēta 2019”.

Konkursā aicināts piedalīties ikviens Ciblas novada māju īpašnieks, nomnieks vai apsaimniekotājs, kā arī uzņēmumu iestādes (IK, SIA, zemnieku saimniecības u.c.), izņemot pašvaldības struktūrvienības un iestādes. Tāpat konkursā nevar piedalīties pagājušā gada uzvarētāji.

Ir noteiktas šādas nominācijas:

  • Sakoptākā individuālā māja ciema teritorijā;
  • Sakoptākā lauku sēta;
  • Sakoptākā saimniecība / uzņēmums.

Pieteikšanās konkursam – no 10. jūnija līdz 25. jūnijam.

Pieteikt konkursa dalībniekus var arī jebkurš līdzcilvēks, kas ir pamanījis kādai nominācijai cienīgu pretendentu, saskaņojot to ar īpašnieku.

Objektu vērtēšana dabā notiks no 27. jūnija līdz 3. jūlijam.

Ciblas novada svētku noslēguma pasākumā – 2019. gada 6. jūlijā – tiks apbalvoti konkursa uzvarētāji: visiem pirmo trīs vietu ieguvējiem tiks pasniegtas pašvaldības balvas. Konkursa finansēšanas kopējais fonds – līdz 500 eiro.

NOLIKUMS Ciblas novada sakoptākā sēta 2019.doc
Uz augšu