Mācīsimies izprast bērnu uzvedību!

Pat visjaukākajās un mīlestības pilnajās ģimenēs vecākiem reizēm ir grūti tikt galā ar bērniem. Bērnu uzvedība pieaugušos mēdz aizkaitināt, sadusmot, reizēm pat aizvainot vai padarīt bezspēcīgus.

Kas ir „grūti audzināms” bērns? Kāpēc bērni izvēlas uzvesties slikti? Kā sadzīvot ar bērna uzvedības problēmām? Kādas disciplinēšanas metodes izvēlēties? Meklēsim atbildes uz šiem jautājumiem kopā ar psiholoģi Kristīni Mežaraupi lekcijā „Bērnu vecumposmu īpatnības, uzvedības problēmas”.

Lekcijas notiks:

22. februārī plkst. 13:00 Blontu pirmsskolas izglītības iestādē,

25. februārī plkst. 12:00 Ciblas pirmsskolas izglītības iestādē un

plkst. 14:30 – Ciblas vidusskolā.

Nodarbības plānotas gan diskusiju, gan dialoga veidā, kuru laikā lektore atbildēs arī uz individuāliem jautājumiem. Tiek aicināti piedalīties Ciblas novada iedzīvotāji – bērnu vecāki un vecvecāki, pedagogi un citi interesenti.

Lekcijas norises laiks: 2 stundas. Ieeja brīva.

Pasākums tiek organizēts, īstenojot projektu „Veselības veicināšana iedzīvotājiem Ciblas novadā”(Nr. 9.2.4.2/16/I/067).

Svetlana Rimša, Ciblas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja

Uz augšu