Ciblas novada futbolisti izcīna uzvaru

13. jūlijā Ludzā notika Ludzas novada futbola čempionāts 7×7. Šajā turnīrā piedalījās astoņas komandas: Ciblas novads, „Šellat” (Rēzekne), Alūksne, Blonti, Baltinava, Kārsava, Mērdzene, „Zveri” (Ludza).

Ciblas komanda pārliecinoši iekļuva pusfinālā, kur pārspēja spēcīgus pretiniekus no Rēzeknes un Alūksnes.

Komandas tika sadalītas 2 grupās, no kurām savstarpējās spēlēs 1. un 2. vietu ieguvušās komandas automātiski iekļuva pusfinālā!

Ciblas komanda grupu spēlēs pārliecinoši izcīnīja 1. vietu un iekļuva pusfinālā!

Pusfinālā ciblāniešiem pretī stājās spēcīgā komanda „Šellat”! Pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 0:0, un sekoja 9 metru soda sitieni. Ciblas komanda spēja pieveikt rēzekniešus soda sitienos, un iekļuva finālā.

Finālā stājās pretī komanda no Alūksnes, ar kuru iepriekš mūsu komanda nebija vēl spēlējusi. Arī fināla spēle noslēdzas ar rezultātu 0:0, kaut redzams pārsvars bija Ciblas komandai. Sekoja 9 metru soda sitieni, kurā daudz izšķir spēlētāju individuālā meistarība un veiksme! Nekļūdīgi bija gan Ciblas, gan Alūksnes spēlētāji, taču meistarīgāk savas komandas vārtus sargāja vārtsargs Kristaps Tereško, kurš atvairīja pretinieka raidīto sitienu. Līdz ar to Ciblas novada komanda varēja svinēt uzvaru Ludzas novada futbola čempionātā!

Uzvarētāja kauss un medaļas

Lielu paldies vēlamies pateikt Aldim Tihovskim, kurš mūsu komandu atbalsta jau vairākus gadus dažādu līmeņu turnīros, gan finansiāli, gan morāli! Paldies liels visiem, kas atbalstīja un ticēja mūsu komandai!
Komandā spēlēja:
Egīls Jegorovs,
Kristaps Tereško,
Raivis Kazlovskis,
Dagnis Tihovskis,
Andrejs Kravčenko,
Andrejs Iljins,
Klāvs Sveķis,
Deniss Berjoza,
Vitālijs Belasovs,
Žanuels Skopenko,
Mārtiņš Laizāns.
Ciblas novada komandas menedžeris – Aldis Tihovskis.

Uz augšu