Tēva dienas svētki Blontu PII pulcē daudzas ģimenes

Tradicionālā Tēvu diena Blontu PII. Tiek iededzināts indiāņu ugunskurs.

Blontu pirmsskolas izglītības iestādē ir daudz skaistu tradīciju. Viena no tām – Tēva diena. Šie svētki dārziņā tiek svinēti kopā ar audzēkņu tēviem. Parasti ierodas arī ģimenes sievietes, arī vecvecāki.

9. septembrī Blontu PII teritorija pārvērtās – no rotaļlaukuma skanēja indiāņu saucieni, kūpēja ugunskurs, uzslējās trīs vigvami. Todien ar atraktīvām stafetēm, loku darināšanu, desiņu cepšanu ugunskurā visi atzīmēja Tēva dienu. Uz svētkiem bija ieradušies daudzi jo daudzi tēvi. Viņiem nācās iejusties ne vien indiāņu virsaišu, bet arī zirgu lomā, skrienot apkārt dārziņa ēkai ar saviem bērniem plecos. Šādi svētki saliedē ģimenes un saliedē arī dārziņa kolektīvu. 

Indiāņi pārvietojas zirgu mugurā. Kurš ir stiprākais nesējs ģimenē? Tētis! Sākas zirgu skrējiens!

Uz augšu