„Olimpiskā diena 2019” – Ciblas novadā

Rīta vingrošanā izmantots LOK sagatavots videomateriāls.

Jau septīto gadu Ciblas novadā norisinājās „Olimpiskā diena”, ko visā Latvijā rīko Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), apliecinot atbalstu Olimpiskajiem ideāliem, veselīgam dzīvesveidam un Godīgas spēles principiem sportā.

Jaunie olimpieši – Ciblas vidusskolas un Pušmucovas pamatskolas sākumklašu audzēkņi.

20. septembrī Latvijā „Olimpiskajā dienā 2019” piedalījās ap 150 000 dalībnieku.

Uzrunas teica Ciblas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Juris Dombrovskis un sporta speciāliste Ineta Miklucāne.

Felicianovā uz sportiskām aktivitātēm bija sapulcināti Ciblas vidusskolas un Pušmucovas pamatskolas sākumklašu audzēkņi. Skanēja LOK himna. Uzrunu teica domes priekšsēdētājs Juris Dombrovskis un pašvaldības sporta organizatore Ineta Miklucāne, kura nosauca Olimpiskās dienas aktivitāšu kopīgo tēmu: „Bokss un karatē”. Rīta rosmē un citās aktivitātēs bija iekļauti atsevišķi šo sporta veidu elementi.

„Olimpiskā diena 2019” Ciblas novada pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā, tāpat kā daudzviet Latvijā, sākās plkst. 10:05 ar rīta vingrošanu. Uz halles sienas no datora tika projicēts LOK sagatavots mācību videomateriāls, un skolēni ar pedagogiem aktīvi vingroja.

Sekoja sportiska rotaļa aplī pa komandām, dažādas stafetes un atrakcijas. Skolēnu komandas bija izveidotas no dažādām klasēm un skolām. Komandām bērni deva šādus nosaukumus: „Supervaroņi”, „Veiklie”, „Roboti” un „Čempioni”.  Kamēr vieni skolēni mērojās spēkiem individuālās sacensībās, citi varēja izklaidēties uz piepūšamajām atrakcijām, kas bija izvietotas turpat sporta hallē.

Noslēgumā – apbalvošana un kopīgas pusdienas Ciblas vidusskolas ēdnīcā. Apsveicot skolēnus, Ineta Miklucāne teica: – Jūs visi šodien bijāt gan supervaroņi, gan veiklie, gan roboti, gan čempioni! Visiem dalībniekiem tika pasniegti Starptautiskās Olimpiskās komitejas 2019. gada sertifikāti, uzlīmītes un medaļas, kas apliecina dalību “Olimpiskās dienas 2019” pasākumos.

Olimpisko dienu Ciblas novadā rīkoja pašvaldības sporta organizatore Ineta Miklucāne sadarbībā ar Ciblas novada jauniešu centra „Impulss” vadītāju Aldi Tihovski.

Sagatavojusi Ērika Bondarenko,

Ciblas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Uz augšu