14. novembrī – talka Ciblā!

Latgales reģionālās administrācijas darbinieki vairāku gadu garumā novembrī, Patriotu nedēļā rīko talku kāda dižkoka atēnošanai – tādā veidā pasniedzot simbolisku dāvanu Latvijai valsts dzimšanas dienā.
Šogad sadarbībā Ciblas novada Ciblas pagasta pārvaldi ir plānots atbrīvot no krūmiem vairākus bioloģiski vērtīgus kokus Ezersmuižas pils apkārtnē. Atēnošanas darbus plānots veikt pie diviem dižkokiem – Kapu kalna gobas un Kapu kalna apses, kā arī pie diviem lielu dimensiju ozoliem, kas ir potenciāli dižkoki.
Pēc talkas – kopīgas pusdienas un sarunas pie ugunskura.
Tiekamies plkst. 11.00 pie Eversmuižas pils Ciblas novada Ciblas pagastā, lai kopā paveiktu labu darbu dabai un Latvijai!

Regīna Indriķe,
Dabas aizsardzības pārvaldes
Latgales reģionālās administrācijas dabas izglītības centra vadītāja

Uz augšu