29. novembrī sporta centrā Felicianovā – Veselības diena

Mūsdienās onkoloģiskās saslimšanas skar arvien jaunākus un veselākus cilvēkus. Tā vien šķiet – vēzis ir epidēmija, no kuras arvien grūtāk izvairīties. Tomēr dzīvesveida un uztura ieradumi spēj dot ļoti daudz onkoloģisko slimību profilaksē. Ko darīt, kā labāk darīt un kas jāzina, lai aizvadītu veselu, no vēža brīvu mūžu? To visu varēs uzzināt 29. novembrī Veselības dienā, kuras tēma šoreiz ir onkoloģisko slimību profilakse.

Ciblas novada sporta kompleksā Felicianovā notiks speciālistu vadītās informatīvās nodarbības un konsultācijas, kurās varēs uzzināt par onkoloģisko slimību profilaksi, diagnostikas iespējām Latvijā un atbalsta sniegšanu onkoloģijas slimniekiem.

Uztura speciāliste stāstīs par uztura nozīmi onkoloģisko slimību profilaksē, sniegs praktiskus padomus un meistarklasi.

Būs arī aktivitātes stresa mazināšanai un kustību priekam.

Šī ir lieliska iespēja uzzināt būtiskāko informāciju, lai palīdzētu arī citiem, ne vien sev pašam! Ieeja bez maksas.

Uz tikšanos 29. novembrī!

Uz augšu