Uz tikšanos ar VARAM pārstāvjiem nodrošināts pašvaldības autobuss

Trešdien, 27. novembrī, plkst. 17.00 Ciblas Tautas namā (Muižas ielā 1) notiks Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas organizēta diskusija ar Ciblas novada iedzīvotājiem par administratīvi teritoriālo reformu. Iedzīvotāji būs iespēja tikties ar ministrijas pārstāvjiem, kas informēs par pašvaldību reformas mērķiem un sagaidāmajiem sabiedrības ieguvumiem, kā arī diskusijas daļā uzklausīs iedzīvotāju viedokli un atbildēs uz jautājumiem par saistībā ar reformas norisi, pieejamajiem pakalpojumiem un jaunveidojamā novada teritorijas attīstības perspektīvām.

Ciblas novada pašvaldība piedāvā iedzīvotājiem no Blontu, Pušmucovas un Zvirgzdenes pagasta uz diskusiju par reformu doties ar pašvaldības autobusu.

Trešdienas, 27. novembra, vakarā autobuss kursēs šādā laikā:

no Pušmucovas – plkst.16:15,

no Blontiem – plkst. 16:20,

no Lucmuižas – plkst. 16:30,

no Ezersalas – plkst. 16:35.

Administratīvi teritoriālā reforma paredz izveidot apvienoto Ludzas novadu, tajā apvienojot Ciblas, Kārsavas, Ludzas un Zilupes novadus.

To, kā norisinājušās diskusijas citos novados, var redzēt videosižetos ministrijas mājaslapā, sadaļā Administratīvi teritoriālā reforma, te ir arī cita aktuāla informācija par reformu

Bez tam ikdienā iedzīvotājiem ir iespēja savus jautājumus un viedokli izteikt, gan zvanot uz reformas zvanu centru pa tālruni 68 806 999, gan rakstot uz e-pastu reforma@varam.gov.lv

Informāciju sagatavojusi Ērika Bondarenko, Ciblas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste