Ciblas vidusskola ierindojusies DA fonda Skolu reitinga labāko skaitā

Draudzīgā Aicinājuma fonda (DA fonds) Skolu reitinga 2019 labāko skolu sarakstā iekļauta Ciblas vidusskola.

Skolas pedagoģes piedalījās šī reitinga laureātu svinīgajā apbalvošanas ceremonijā, kura notika 25. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Te tika pasniegts DA fonda apbalvojums Ciblas vidusskolas vadībai par izcilu mācību darba organizāciju.

Apbalvojumu saņēma Ciblas vidusskolas direktore Sarmīte Leščinska un direktores vietniece Ināra Evertovska.

Labākās Latvijas skolas Draudzīgā Aicinājuma fonds jau devīto gadu izvērtē pēc skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātiem. Pēc skolēnu gūtajiem rezultātiem centralizētajos eksāmenos vērtē katru mācību priekšmetu un skolas kopvērtējumā. Tiek vērtēti pieci mācību priekšmeti – latviešu valoda, matemātika, angļu valoda, dabas zinības (bioloģija, fizika, ķīmija) un vēsture.

Skolu reitinga 2019 konkursā apbalvošanai skolas tiek nominētas četrās nominācijās – ģimnāzijas, pilsētu vidusskolas, lauku vidusskolas un specializētās skolas.

Lauku vidusskolu grupā Cibla ieņem 6. vietu.

Atbilstoši konkursa nolikumam tiek noteiktas labākās skolas arī atsevišķos mācību priekšmetos, Ciblas vidusskola savā grupā ir 3. angļu valodā, 6. krievu valodā, 10. latviešu valodā un literatūrā, 36. matemātikā. Valodās Ciblas vidusskolai ir vērojama izaugsme.

Ciblas novada pašvaldība sveic Ciblas vidusskolas kolektīvu ar panākumiem Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitingā! Lai tas iedvesmo tālākam darbam!

Sagatavojusi Ērika Bondarenko,

Ciblas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Uz augšu