Klajā nācis informatīvā izdevuma “Ciblas Novada Ziņas” kārtējais numurs

Šodien, 29. novembrī, klajā nācis Ciblas novada pašvaldības informatīvā izdevuma „Ciblas Novada Ziņas” kārtējais numurs. Tajā publicēta aktuālākā informācija par aizvadītajiem notikumiem:

* Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinībām Ciblas Tautas namā 16. novembrī;

* Latvijas Brīvības cīņās kritušo piemiņas pasākumu 10. novembrī Zvirgzdenē;

* Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālās administrācija organizēto talku Eversmuižā, dāvinot Latvijai sakoptu dižkoku;

* Ciblas bibliotēkas organizētajiem pasākumiem bērniem un jauniešiem;

* volejbola turnīru, kurā Ciblas novada kausu izcīnīja ludzānieši.

Apsveicam Ciblas vidusskolu ar iekļūšanu Draudzīgā Aicinājuma fonda Skolu reitinga labāko skolu sarakstā!

Publicējam konkursa „Ciblas novada Gada cilvēks 2019” rezultātus un informāciju par pieteiktajiem pretendentiem.

Iepazīstinām ar Aijas Jonikānes vaļasprieku – adīšanu, aicinot apmeklēt Aijas darbu izstādi!

Informējam par skolēnu piedalīšanos projektos „Karjeras nedēļa” un „Latvijas skolas soma”.

„Ciblas Novada Ziņas” kārtējais numurs publicēts pašvaldības mājaslapā: https://ciblasnovads.lv/ciblas-novada-zinas

Sagatavojusi Ērika Bondarenko,

Ciblas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste