Ciblas vidusskolas skolēni piedalījās Lego robotikas sacensībās Ludzā.

2019. gada 29.novembrī Ludzas TN notika Ludzas nvoada BJC rīkotais Ludzas novada robotikas kauss 2019. Šāda veida sacensības Ludzas pusē tika organizētas pirmo reizi.

Vairāk nekā 50 bērni un jaunieši no 14 organizācijām spēkiem mērojās trīs disciplīnās – lego sumo, līnijsekošana un 2×2 ”SPĀKS” pārbaudījumā.

Ciblas vidusskolas skolēni Aivis savickis 7. kl., Alvis Šarnovičš 7. kl, Einārs Anžāns 7. kl., Markuss Seimuškins 6.kl., Raitis Bartulāns 4.kl., pirmo reizi piedalījās sacensībās startējot disciplīnā 2×2 “SPĀKS”, kur dalībnieki sacentās pāros un robotus vadīja attālināti. Šajās sacensībās piedalās divas komandas, komandas dalībnieki attālināti  ar bluetooth vai wifi palīdzību kontrolē savus robotus ar mērķi izstumt pretinieku robotus ārpus ringa. 14 komandu konkurencē Ciblas vidusskolas skolēni izcīnīja 5.vietu.

Lego robotikas interešu izglītības pulciņa skolotājs Uldis Mortuzāns.

Uz augšu