Pateicība par dalību Vislatvijas „Stikla šķiratlona” akcijā

Ciblas novada pašvaldība ir saņēmusi PATEICĪBU par dalību Vislatvijas „Stikla škiratlona” akcijā, kuras laikā 34 pašvaldībās no 1430 mājsaimniecībām tika savāktas 278,5 tonnas uzkrāto stikla pudeļu un burku.

Ciblas novadā pārstrādei nodotais stikla iepakojumu apjoms – 4 285 kg.

Pateicības vēstulē AS „Latvijas Zaļais punkts” direktors Kaspars Zakulis un SIA „Eco Baltia vide” valdes priekšsēdētājs Jānis Aizbalts atgādina, ka šie uzņēmumi ir gatavi bez maksas nodrošināt stikla šķirošanas konteineru iegādi un uzstādīšanu. Latvijā ar šo uzņēmumu atbalstu uzstādīti 1134 jauni konteineri.

2020. gadā plānots organizēt nolietotās elektronikas savākšanu no mājsaimniecībām un uzņēmumiem (līdzīgi kā tika organizēts „Stikla škiratlons”).

Sagatavojusi Ērika Bondarenko,

Ciblas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Uz augšu