Aicinām uz 10. izglītības iespēju izstādi “Izglītība un Karjera ” Rēzeknē 3. aprīlī!

Reģionālā profesionālās un augstākās izglītības iestāžu izstāde “Izglītība un Karjera 2020” aicina un piedāvā 8.-12. klašu skolēniem un citiem interesentiem kopā ar skolu pārstāvjiem iepazīties un uzzināt vairāk par profesionālās un augstākās izglītības iespējām, satikties ar uzņēmējiem, izvēlēties savu iespējamo nākotnes profesiju un mācību vietu.

 Izstāde notiks Rēzeknes novada pašvaldības telpās (Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A) no plkst.10.00 līdz 15.00.

 Šo izglītības iespēju izstādi kopš 2010. gada Rēzeknē rīko Uzņēmēju biedrība. Šogad šī būs jau 10. šāda veida rīkotā izstāde. Uzņēmēji pastāvīgi atbalsta dažāda veida iniciatīvas sadarbībā ar jauniešu organizācijām un izglītības iestādēm, piedalās Karjeras nedēļā, prakses vietu nodrošināšanā studējošajiem.

Izstādē jauniešus gaidīs profesionālās un augstākās izglītības iestādes no visas Latvijas. Izglītības iestāžu stendos jauniešiem būs iespēja sastapt gan pasniedzējus, gan audzēkņus un studentus, uzzināt kādas mācību un studiju programmas piedāvā katra no iestādēm, kādi ir uzņemšanas nosacījumi un iegūstamā specialitāte. Izstādē varēs saņemt konsultācijas, informatīvus materiālus, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs.

Apmeklētājus gaida  izstādes dalībnieku prezentācijas, dažāda veida konkursi un aktivitātes. Iepriekš izstādi ik gadu apmeklējuši vairāki simti jauniešu ne tikai no Rēzeknes, bet arī citiem Latgales novadiem.

Izglītības iespēju izstāde “Izglītība un Karjera” ir nozīmīgākā šāda veida izstāde Latgales reģionā. Jauniešiem tā ir lieliska iespēja iegūt lietderīgu informāciju par turpmākajām studiju iespējām tepat Latgalē, gan Latvijā, ja nav bijusi iespēja apmeklēt izstādi “Skola” Ķīpsalā vai Atvērto durvju dienas pasākumus izglītības iestādēs.

Šogad apmeklētājus gaida īpaša bezmaksas izklaide: VR „7D” atrakcija.  Izjustais piedzīvojums nevienu neatstās vienaldzīgu, šī izklaide patīk gan bērniem, gan pieaugušajiem. Virtuālās realitātes brilles “7D” darbojas ar sensoriem 360 grādu leņķī, seko galvas un roku kustībām, tāpēc šķiet, ka attēlotais notiek pa īstam.

Sagatavoja Līga Šmate, Rēzeknes Uzņēmēju biedrības valdes locekle

Uz augšu