Smagā transporta kustība pagaidām netiek ierobežota

Ciblas novada pašvaldības teritorijā uz grants ceļiem PAGAIDĀM NETIEK ieviesti satiksmes ierobežojumi, lai netiktu bremzēts vietējo uzņēmēju darbs.

Pašvaldības autoceļu uzraudzības speciāliste Ilga Grade skaidro:

– Laika apstākļi ir ļoti nepastāvīgi. Varam, protams, noteikt stingrus ierobežojumus satiksmei, bet pēc dažām dienām var nākties tos atcelt. Saprotam, ka šādi ierobežojumi rada sarežģījumus firmām, kas nodarbojas ar mežizstrādi un lauku apsaimniekošanu. Tāpēc pašvaldība aicina lauksaimniekus un mežu izstrādātājus, kā arī citus uzņēmējus savlaicīgi saskaņot smagā transporta kustību pa grants ceļiem, zvanot uz pašvaldību (tālrunis 657-00894). 

Pašvaldība uzrauga ceļu stāvokli, un ja pēc apsekošanas tiek konstatēti ceļu bojājumi, tiek panākta vienošanās ar vainīgo par ceļa sakārtošanu.

Sagatavojusi Ērika Bondarenko, pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Uz augšu