Klajā nāk kārtējās „Ciblas Novada Ziņas”

11. februārī klajā nācis 2020. gadā kārtējais Ciblas novada pašvaldības informatīvais izdevums „Ciblas Novada Ziņas”. Tajā publicēta šāda informācija:

Domes sēdē 23.01.2020. pieņemti daudzi svarīgi lēmumi, tajā skaitā – apstiprināts pašvaldības budžets 2020. gadam, nolemts optimizēt  skolu tīklu u.c.

Tiek palielināti vairāki Ciblas novada pašvaldības pabalstu un sociālo pabalstu apmēri.

Svarīgākais par NĪN un zemes nomas maksu.

Kultūras jomā – Ciblas folkloras kopa „Ilža” ar Ludzas igauņu dziesmu albumu nominēta divām prestižām balvām!

Sporta aktualitātes: noticis gada spēļu turnīrs, gaidāms atklātais Ciblas novada čempionāts „Telpu futbols – 2020”.

Informācija lauksaimniekiem par mācībām augu aizsardzībā un apmācības semināriem ganāmpulku īpašniekiem, kā arī par papildu biodrošības prasībām mājputnu turēšanā.

Sagatavojusi Ērika Bondarenko,

Ciblas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste