Benedikta dienā – „Ciblas novada uzņēmējs 2019”

21. martā plkst. 19:00 Blontu Tautas namā notiks tradicionālais pasākums „Ciblas novada uzņēmējs 2019”.

Tajā tiks godināti novada uzņēmumi, kas darbojas dažādās tautsaimniecības jomās. Tradicionāli tiek noskaidroti lielākie darba devēji un nodokļu maksātāji, bet katru reizi tiek sveikti uzņēmīgi ļaudis, kam aizvadītais gads bijis ar kaut ko īpašs. Arī šogad, tāpat kā pērn, Ciblas novada pagastu pārvaldes godināšanai nominācijā „Saimnieks savā sētā” izvirzīs vairākas čaklas un uzņēmīgas ģimenes.

Pasākuma gaitā būs arī muzikāli sveicieni no Dagdas novada Kultūras centra vokālās grupas „Solversija”, būs atrakcijas, ko vadīs Vanda Žulina, būs iespēja izdejoties dzīvās mūzikas pavadībā.

Pasākumu „Ciblas novada uzņēmējs 2019” rīko pašvaldības lauksaimniecības un kultūras jomas speciālisti, pagastu pārvaldes. Svētki tiek finansēti no pašvaldības budžeta. Ieeja ir brīva, bet līdz 16. martam ir jāpiesakās, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122). Ikviens ir gaidīts uz svētkiem, bet īpaši – tie, kas saņems ielūgumus!

21. marts kalendāros ir Benedikta diena, kad, pēc senču ticējumiem, zeme paliekot silta un visi tārpiņi, skudras un kukaiņi sākot kustēties. 

Īstais laiks izkustēties, gaidot pavasara darbu sezonu!

Uz augšu