Lielisks starts!

15. februārī visas trīs Rikšotāju braucēju sporta kluba „Pegazs” meitenes Sandra Soikāne, Ilona Malahova un Ilze Rudzīte piedalījās rikšotāju zirgu sacensībās Lietuvas pilsētā Ukmerğe. Sacensības pavisam bija 6 braucieni, kuros piedalījās braucēji no Lietuvas un Latvijas. Visu braucienu distance bija 1700 metri. Latviju pārstāvēja vēl divi braucēji – Māris Ežmalis un Ilona Pavlova no Garkalnes novada.

Pirmā no Latvijas dalībniekiem startēja Sandra ar zirgu Victory Boy T.G. (skat. fotogrāfijā). Viņa piedalījās A reitinga braucienā un ierindojās 3. vietā (laika rezultāts:2.16,13 min). A reitinga braucienā piedalās visspēcīgākie zirgi, tāpēc cerības iegūt kādu no godalgotajām vietām nebija lielas. Taču Sandra spēja pierādīt, ka arī Latgalē ir konkurētspējīgi zirgi.

Ilze Rudzīte ar Daja Star

Ilona ar Salamandru ierindojās 4. vietā (laika rezultāts: 2.18,95 min) B reitinga braucienā, un Ilze ar zirgu Daja Star ierindojās 3. vietā (laika rezultāts: 2.25,68 min) trīs gadus veco zirgu braucienā.

Godalgoto 3. vietu savā braucienā izcīnīja arī M.Ežmalis ar zirgu Grenadine Cass (laika rezultāts: 2.26,53 min).

Ciblas novada braucējas pateicas sava novada domei par sniegto atbalstu.

Latvijā sacensību sezona tiks atsākta apmēram jūlijā, bet līdz tam laikam braucējas turpinās sasniegt arvien labākus rezultātus Lietuvas vai Igaunijas hipodromā.

Inese Ruskule

Rikšotāju braucēju sporta klubs „Pegazs”

Uz augšu