Turnīrs “Telpu futbols – 2020”

Šogad Ciblas novada pašvaldības atklātajās telpu futbola sacensībās piedalījās 6 komandas no vairākiem novadiem: Rēzeknes, Ludzas, Zilupes, Kārsavas un Ciblas. Komandās bija apvienojušies spēlētāji no dažādiem pagastiem un pat novadiem. Dažās komandās bija sportisti pat no četriem novadiem. Un tas bija vēl labāk, jo tādā veidā komandas spēlētāji ātrāk iepazīst viens otru un katrs parāda, uz ko viņš spējīgs. Daži sportisti rādīja tādus futbola trikus, ka pat Krištianam Ronaldu būtu ko mācīties.

I vietu izcīnīja komanda „Cibla/Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija”, kura pieveica visas komandas ar vairāku vārtu pārsvaru.

II vieta – komandai „Jaguars”, kur sportisti rādīja augsta līmeņa futbolu. Šajā komandā bija spēlētāji no četriem novadiem.

III vietu izcīnīja komanda ar nosaukumu „Hmeļņicku lapsas”, kura ar rezultātu 5 : 1 pieveica turnīra ceturto labāko komandu “Čornaja”.

V vietā palika komanda no Zilupes, un VI – komanda „SK Spāks” (Pušmucovas, Blontu pag. un Rēzeknes nov.)

Turnīra bombardieris – Rigards Aleksandrovičs  no komandas „Cibla/RTA”, kura kontā šajā turnīrā ir 8 vārti.

Liela pateicība Ciblas novada pašvaldībai par atbalstu, kā arī neuzpērkamajam tiesnesim Edvīnam Savickim un Endijam Romanovam par sacensību organizēšanu.

Sacensības rīkoja Ineta Miklucāne, Ciblas novada pašvaldības sporta speciālistei, un Ciblas novada jauniešu centram “IMPULSS”.

Aldis Tihovskis