Semināri meža īpašniekiem

8.- 9. jūlijā LLKC “Meža konsultāciju pakalpojumu centrs” aicina meža īpašniekus un meža nozarē nodarbinātos piedalīties BEZMAKSAS apmācībās par mežaudzes noturību un mežaudzes audzēšanas riskiem. Apmācību laikā tiks iegūtas gan praktiskas, gan teorētiskas zināšanas, un apmācību beigās katram mācību dalībniekam tiks izsniegts apliecinājums par zināšanu apguvi. Kā arī mācību laikā tiks nodrošinātas  BEZMAKSAS pusdienas un kafijas pauzes. Apmācības notiks RĒZEKNĒ, iepriekš jāpiesakās, jo vietu skaits ir ierobežots. 

3. jūlijā LUDZĀ meža īpašnieki, kā arī citas ieinteresētas personas tiek aicinātas uz informatīvo semināru “Meža apsaimniekošanas aktualitātes”.

Kontaktinformācija: Diāna Agafonova
Ludzas un Rēzeknes nodaļas mežsaimniecības konsultante
Tālr.: 26119398 E-pasts:   diana.agafonova@mkpc.llkc.lv

Uz augšu