Pušmucovā notiks Latvijas mēroga sacensības „Ciblas novada kauss 2020”

Šī gada 19. jūlijā plkst. 12.00 Ciblas novada Pušmucovas pagastā notiks Latvijas mēroga rikšotāju zirgu sacensības. Ciblas novada kausa izcīņa jau ir aizsākusies 2013. gadā. Sacensības rīko Ciblas novada dome kopā ar biedrību “Rikšotāju braucēju sporta klubs “Pegazs” un Latvijas Zirgaudzētāju biedrību.

Paredzēts, ka sacensībās piedalīsies rikšotāju braucēji no Ciblas, Ludzas, Viļakas, Gulbenes, Dagdas, Krāslavas, Garkalnes un Aglonas novada. Līdz ar to varētu būt apmēram 6 – 7 pamatbraucieni (distances garums 1600 m), kuros piedalīsies 3 – 4 zirgi, un finālbrauciens (distances garums 1830 m), kur sacentīsies pieci ātrākie šīs dienas rikšotāji.

Organizatoriem ir prieks, ka šogad varēs sarīkot arī atsevišķu braucienu pašiem jaunākajiem rikšotāju zirgiem, kuri ir tikai 2 gadus veci, jo līdz jūlija sākumam ir pieteikti trīs divgadnieki.

Pagājušajā gadā Ciblas novada kauss palika “mājās”, jo to izcīnīja vietējā Ciblas novada braucēja Sandra Soikāne ar Amerikas rikšotāju šķirnes kastrātu Victory Boy T.G..

Visi laipni aicināti skatīt un just līdzi saviem favorītiem!

Inese Ruskule, sacensību organizatore

Uz augšu