Augustā – Bērnības un Jaunības svētki

Arī šovasar Ciblas novada pašvaldība organizē tradicionālos Bērnības un Jaunības svētkus. Tie notiks augustā.

Bērnības svētki – 8. augustā Blontu Tautas namā. Uz tiem aicināti četrgadnieki – bērni, kas dzimuši 2016. gadā un kuru deklarētā dzīvesvieta ir Ciblas novadā. Par aktivitātēm un jautru omu gādās apvienība „Pigori.lv”. Bērnības svētki sāksies plkst. 10.00.

Pilngadības svētki – 21. augustā Pušmucovas Tautas namā. Uz tiem aicināti jaunieši, kam šogad aprit 18, no visiem Ciblas novada pagastiem (atbilstoši deklarētajai dzīvesvietai). Svinības sāksies plkst. 18.00, turpināsies līdz pl. 24.00 ar DJ Normunda disko balli.

Bērnības un Pilngadības svētki tiek rīkoti, ievērojot epidemioloģiskos drošības pasākumus, kas noteikti sakarā ar vīrusa Covid-19 izplatību.

Pasākumi, iespējams, tiks filmēti un fotografēti publicitātes nodrošināšanai.

Uz augšu