Tuvojas Bērnības svētki!

Blontu Tautas nams ir svētku gaidās – sestdienas rītā te sāksies Bērnības svētki. Uz tiem aicināti 14 bērni, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Ciblas novada pašvaldībā.

Tradicionāli Bērnības svētki tiek rīkoti četrgadniekiem, kuri jau ir pietiekami lieli, lai spētu novērtēt viņiem veltīto uzmanību, apsveikumus un paši iesaistīties jautrās aktivitātēs. Šie svētki ir skaists notikums visai ģimenei, tajos piedalās arī krustvecāki, vecvecāki un draugi.

Ciblas novadā Bērnības svētki ik gadu tiek organizēti citā pagastā. Aizpērn – Zvirgzdenē, pērn – Pušmucovā, šogad – Blontos.

Blontu TN vadītāja Jana Petrova ar saviem palīgiem jau ir sakārtojusi svinību zāli un teritoriju. Bērnības svētkus īpašus darīs alūksnieši – apvienības Pigori.lv animatori. Tā ir biedrība, kas izveidota 2007. gadā, lai nodrošinātu izklaides jautrus un mūsdienīgus pasākumus bērniem. Sestdien pie Blontu TN darbosies lielo ziepju burbuļu atrakcijas un meistardarbnīca. Savukārt svinību zālē mūsu gaviļniekus iepriecinās atraktīvie animatori.

Visas aktivitātes būs bez maksas.

Svētkos būs jāpacenšas stingri ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Tomēr… Ciblas novada pašvaldība aicina svinēt Bērnības svētkus!

Pasākuma rīkotājs – Ciblas novada pašvaldība – atļauj svētku dalībniekiem veikt fotografēšanu un filmēšanu.

Vecāku zināšanai – Bērnības svētki tiks iemūžināti fotogrāfijās, kas tiks izmantotas Ciblas novada pašvaldības publicitātei.

Uz augšu