Bērni priecājas svētkos

Blontu Tautas nams sestdienas, 8. augusta, rītā beidzot pēc garāka pārtraukuma vēra durvis novada pasākumam – Bērnības svētkiem. Uz tiem bija aicināti 14 bērni, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Ciblas novada pašvaldībā.

Tradicionāli Bērnības svētki tiek rīkoti četrgadniekiem, kuri jau ir pietiekami lieli, lai spētu novērtēt viņiem veltīto uzmanību, apsveikumus un paši iesaistīties jautrās aktivitātēs. Šie svētki ir skaists notikums visai ģimenei, tajos piedalās arī krustvecāki, vecvecāki un draugi.

Jana Petrova, Blontu TN vadītāja, rūpīgi gatavojās šim notikumam – bija īpaši sakārtota svinību zāle un teritorija ap Tautas namu. Bērnības svētki sākās ar gaviļnieku svinīgu sveikšanu, ar dāvanām un šūpošanu TN zālē. Turpmākās aktivitātes bija organizētas ārpus telpām.

Bērnības svētkus īpašus darīja apvienības Pigori.lv animators Oskars Steberis, kurš vadīja visu pasākumu, iesaistot aktivitātēs ne vien bērnus, bet arī vecākus un viesus. Viņam, tērpušās skatuves kostīmos, palīdzēja meitenes no Blontiem: Jūlija, Anastasija un Viktorija.

Bērnības svētku dalībnieki bija sajūsmā par lielo ziepju burbuļu atrakcijām un meistardarbnīcu.

Ciblas novada pašvaldība katram bērnam pasniedza dāvanas: meitenēm – lelles, zēniem – rotaļu mašīnas, kā arī ar hēliju pildītus balonus un ziedu pušķus.

Teksts – Ērika Bondarenko

Foto – Marina Barkāne

Uz augšu