Zinību diena Pušmucovas pamatskolā

Jaunais mācību gads ar nepacietību tiek gaidīts arī Pušmucovas pamatskolā! Zinību diena tradicionāli sāksies ar Svēto Misi katoļu baznīcā, tā sāksies plkst. 9.00.

Pēc dievkalpojuma skolēni un viņu vecāki, pedagogi un skolas darbinieki dosies uz skolu, kur no plkst. 10.00 līdz 11.30 notiks īpašais Zinību dienas pasākums. 1. septembrī skola būs atvērta arī bērnu vecākiem!

„Es paņemšu vasaras sapni

Un dāliju pielikšu klāt.

Pie dālijas asteres ziedu,

Lai rudens smaržojot nāk!”

Sveicu skolēnus, skolotājus, skolas darbiniekus un skolēnu vecākus Zinību dienā!

Lai ilgas pēc skolas un vēlēšanās mācīties saglabājas visu mācību gadu! Lai katram skolēnam daudz jaunu atklājumu, daudz prieka un lepnuma par sasniegto! Pedagogiem, vecākiem un darbiniekiem – pacietību un izturību, sapratni un mīlestību, palīdzot mūsu bērniem un jauniešiem kāpt augstajā zinību kalnā!

Pušmucovas pamatskolas direktores p.i. Aija Jonikāne

Skolēni uz skolu varēs doties ar pašvaldības autobusiem, kas kursēs pēc iepriekšējā mācību gada grafika (plašāk – e-klasē)

Uz augšu